Chillihotfashion

Pierwszy krok do zarabiania na Bitcoin: Interesujący portfel

admin, · Kategorien: Blockchain

Pobyt w domu i praktykowanie dystansu społecznego pozwala wielu kryptochirurgom usiąść wygodnie i dowiedzieć się więcej o kryptokursztynie. Według Glassnode, liczba adresów posiadających co najmniej 0,01 BTC wzrosła do nowego haju 8 439 298, mimo że Bitcoin nadal handluje w wąskim przedziale 9 0000-9 300 dolarów.

Po wejściu do świata kryptograficznego, prawdopodobnie usłyszysz historie o nocnym sukcesie i wprowadzeniu do handlu na rynku spot lub handlu z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego, dwóch najbardziej popularnych narzędzi na rynku kryptograficznym. Jednak, chociaż są one dojrzałe i mają potencjał generowania dużej sumy pieniędzy, należy pamiętać, że wysoki zwrot zawsze wiąże się z wysokim ryzykiem.

Handel spot generuje zyski wyłącznie w zależności od wartości Twoich monet. Z Bitcoinem uwięzionym w pułapce i bykiem biegnącym daleko, daleko, nie jest prawdopodobne, że wkrótce zarobisz pieniądze.

Więc, co z handlem marżą? Nawet na rynku z tendencją spadkową, nadal możesz zarabiać na skrócie Bitcoin. Co więcej, dźwignia finansowa zapewniana przez giełdy kryptograficzne pozwala na zwiększenie zysków. Jest to niezwykle przydatne, gdy rynek wchodzi w fazę niskiej zmienności. Ale uważaj, podczas gdy zyski mogą być powiększone przez dźwignię, tak samo jak straty. Więc jeśli jesteś nowy na rynku, możesz zacząć od małego, zamiast stosować się do powiedzenia „idź duży albo idź do domu“.

Interesujący portfel: Brama dla Nowych Użytkowników Kryptofonu

Interesujący portfel zyskał w ostatnich latach na popularności dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa. Kiedy handlowcy nie handlują, mogą przechowywać BTC w portfelu i zarabiać trochę pasywnego dochodu. Zazwyczaj giełda pożycza depozyty innym traderom, a pożyczkobiorcy muszą płacić odsetki. Na niektórych platformach pożyczone depozyty są „zablokowane“, więc trzeba będzie poczekać, aż pożyczkobiorcy zamkną swoje pozycje, jeśli chcesz odzyskać swoje depozyty. Stopy procentowe różnią się w zależności od platformy. W przypadku Binance, szacowany roczny dochód z depozytu BTC wynosi około 0,7%.

Portfel Bexplus BTC – Portfel godny zaufania z oprocentowaniem do 30%.

Bexplus, wiodąca platforma handlu kryptograficznego oferująca 100x kontraktów wieczystych na BTC, ETH, LTC, EOS i XRP, wprowadziła niedawno na rynek swój innowacyjny, oprocentowany portfel z odsetkami w wysokości do 30% w skali roku. Bez wątpienia jest to najwyższe oprocentowanie w branży.

Odsetki naliczane są codziennie, a przychody z lokaty rozliczane są co miesiąc. Miesięczne odsetki są obliczane jako (S*I/365*30)=MI. S oznacza sumę depozytu, I oznacza odsetki, a MI to miesięczne odsetki.

W przypadku zdeponowania 10 BTC w portfelu, miesięczne odsetki wynoszą (10*30%/365*30)=0,24 BTC. Podczas gdy większość platform pożyczkowych wymaga od traderów wpłacenia co najmniej 1 BTC, to w Bexplus można dokonać wpłaty od 0,05 BTC.

Cechy Portfela Bexplus

Niezależność: portfel jest niezależny od rachunku handlowego, więc depozyty nie byłyby wykorzystywane jako depozyt zabezpieczający, ani nie miałyby na to wpływu, gdyby Państwa pozycje zostały zlikwidowane. Ponadto, depozyty w Twoim portfelu nie będą wykorzystywane przez Bexplus do innych celów, więc Twoje depozyty nie zostaną „zablokowane“.

Wysokie bezpieczeństwo: Platforma korzysta z dostępu do wielu podpisów, a wszystkie środki przekazywane z chłodni do gorących portfeli są przetwarzane ręcznie i wymagają koordynacji wielu pracowników.

Brak kar za wczesną wypłatę: Wnioski o wypłatę środków zostaną przetworzone w ciągu 1 dnia, bez kar za wczesną wypłatę. W przypadku wypłaty wpłaty dziesiątego dnia miesiąca, nadal można otrzymać odsetki wygenerowane w tym okresie.

Brak wymagań KYC: wszystkie rejestracje w Bexplus są dokonywane poprzez weryfikację mailową. Nie musisz się martwić o to, że Twoje informacje zostaną ujawnione. Możesz zacząć handlować w ciągu kilku minut, a transakcja pomiędzy kontem handlowym a portfelem jest natychmiastowa.