Chillihotfashion

Czołowy analityk ujawnia największy worek z akcjami

admin, · Categories: Allgemein

Czołowy analityk ujawnia największy worek z akcjami altcoinowymi i wymienia pięć kryptowalut, które mogą stać się przedmiotem ewolucji

Śledzony analityk i trader uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej największej pozycji kryptowalutowej poza Bitcoinem.

W nowym tweecie, pseudonim Kaleo informuje swoich 81 900 zwolenników, że FTX Token (FTT), aktywo natywne giełdy derywatów kryptowalutowych FTX, jest przygotowane Bitcoin System do erupcji ponad 170% z obecnej ceny $37 w nadchodzących miesiącach.
REKLAMA

“FTT do $100 tego lata potwierdzone… FTT/USD jest moim największym workiem spotowym poza BTC z jakiegoś powodu”.

Kolejną monetą na radarze Kaleo jest Bitmax Token (BTMX)

Zdaniem tradera, natywny token platformy handlu aktywami cyfrowymi Bitmax jest na granicy wyciągnięcia potężnego byczego ruchu.

“Kupiłem worek z BTMX (BitMax Token). Wygląda na przygotowany do kontynuacji wraz z resztą monet giełdowych”.

Swipe (SXP), natywne aktywo ekosystemu zdecentralizowanych finansów (DeFi) Swipe, również znajduje się na liście Kaleo. Strateg kryptowalutowy spodziewa się, że token wzrośnie o ponad 100% z obecnej wartości 2,97 USD.

“SXP jest zdecydowanie największym laggardem, jeśli chodzi o monety Sama [Bankman-Frieda]. Czy to tylko ze względu na TA, czy też wkrótce pojawi się jakiś rodzaj ważnych wiadomości, spodziewam się, że to wysadzi się poza stary ATH (All-time high), gdy wyrwie się z tego zakresu. Mam torbę”.

Trader bacznie obserwuje również Flow (FLOW), kryptowalutowe aktywo stworzone z myślą o przypadkach użycia w branży gier i tokenów niezabezpieczalnych (NFT). Kaleo uważa, że Flow jest obecnie gotowy do wznowienia swojego byczego wznoszenia się po wybiciu z konsolidacji.